22.08.2013

Nasz Bus


Udało się! Choć pogoda nie pomagała w ukończeniu dzieła, w końcu możemy zaprezentować nowe wnętrze naszego busa!Sześć bardzo wygodnych foteli w części pasażerskiej. Pełna regulacja oparć.

 Wygodne wejście do drugiego rzędu. 

Mnóstwo miejsca na nogi i bagaż podręczny.


Wygodne zagłówki i pasy bezpieczeństwa dla każdego pasażera!

Wnętrze jest wykonane w 80% - w planach mamy montaż ściany grodziowej, na stelażu oraz wymianę obicia ścian i podsufitki.

Projekt i wykonanie: KołBiel Trans

Informujemy, że od tego momentu w naszej ofercie pojawia się nowa usługa! Zabudowa busów - według projektu klienta. Więcej informacji na temat zabudowy udzielamy pod numerem telefonu 511249020 lub mailowo. Zachęcamy także do kontaktu poprzez stronę na facebooku.

2 komentarze:

  1. Osobiście uważam że dzisiaj najbardziej ważna w motoryzacji jest ekonomiczność danego pojazdu. Producenci prześcigają się w nowinkach technologicznych często zapominająć o redukcji spalania auta, a potem celowo fałszują wyniki spalania. Przykładem dość głośnym był w ostatnich latach Volkswagen. Pozdrawiam serdecznie :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jestem ciekawa jak będzie wyglądała motoryzacja za 30-40 lat. Już przed 2000 rokiem zapowiadało się teorie na temat bezobsługowych pojazdów, latajacych z punktu A do punktu B bez udziału kierowcy :-) Miało się to nijak do rzeczywistosci. Teraz oprócz designu producenty prześcigają się w coraz mniejszym "teoretycznym" spalaniu auta, oraz w maksymalizacji różnych niepotrzebnych systemów przez które bardzo często trzeba odwiedzać autoryzowane serwisy. Według mnie motoryzacja podąża trochę nie tą drogą którą naprawdę powinna... Wyniki spalania często fałszowane itp. :-(

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą!
Odpowiadamy na wszystkie wiadomości.